Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 160 gr
Mydło o niewyobrażalnie wyrazistym, mocnym (męskim) powonieniu działające bardzo korzystnie na skórę problematyczną - szorstką, z krostami, owrzodzeniami, ranami. Powonienie mydła sandałowego pozostaje na ciele na długi okres czasu i doskonale współgra się z perfumami, wodami kolońskimi nawet podkreślając ich woń.

Olejek sandałowy zamieszczony w kosmetyku oddziałuje i przeciwzapalnie na suchy, wrażliwy, skłonny do pękania naskórek. Ma również działanie odprężające, dopomaga w stanach depresji, niepokoju, koryguje nastrój. Bardzo pomaga na brak snu i poddenerwowanie , które towarzyszy bezsenności.

Stosowanie olejku kadzidłowego zapobiega procesowi starzenia się skóry. Mydło ma pokaźną ilość minerałów i witamin. Konserwuje skórę, regeneruje i wzmacnia. Naturalne składniki idealnie współgrają z ludzką skórą. Ma tak silne oddziaływanie regenerujące, że wyleczy wręcz popękaną skórę na stopach, która wielokrotnie jest ciężka w leczeniu.

Oleje zawarte w mydle to : oliwa z oliwek extra virgine, olej laurowy (naturalny konserwant), olej z czarnuszki, olejek sandałowy, olejek żywiczny Amber, extrakt ziołowy, sodium hydroxide, aqua.

Ażeby wytworzyć sandałowe mydło naturalne z zimnotłoczonych olei roślinnych należy zużyć ich bardzo dużo tak więc mydła naturalne posiadają dość wysoką cenę jednak są one najkorzystniejsze dla twojej skóry - nie powodują uczulenia i odżywiają, działają anty starzeniowo.
Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 160 gr
Zobacz również: 2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła
Menu
Ciekawe strony:

http://dryten.pl
http://jfmfurniture.de/arbeitsmobel
http://trans-sat.pl/instalacje-antenowe-warszawa
sitemap.xml